RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuální nabídku realit naší kanceláře najdete na portálu AReality.sk. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

O nás

Real Team realitná kancelária, s.r.o. je založená od roku  2003 a pozíciu na trhu si stavia poskytovaním aktuálnych a objektívnych informácii o nehnuteľnostiach, kvalitných profesionálnych  služieb a budovaní úzkych vzťahov s klientami tak,  aby sme boli vždy ich   PRVOU  VOĽBOU  pri riešení realitných potrieb.

Na trhu s nehnuteľnosťami poskytujeme služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom všetkých typov nehnuteľnosti.

Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne. Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre nás samozrejmosťou. Najväčšiu radosť nám robí stále rastúci počet spokojných klientov.

Mnohí z Vás kupujú alebo predávajú po prvýkrát, často ide o zložité transakcie, kedy na predávanej nehnuteľnosti viazne záložné právo a kupujúci chce financovanie riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, množia sa exekúcie pre nesplácanie záväzkov, preto zvažujte či to zvádnete bez potrebných skúsenosti.

Real Team - realitná kancelária sa zaoberá

§    predajom, výmenou, prenájmom a kúpou bytov, domov, budov, chát, záhrad, stavebných pozemkov, nebytových priestorov a iných nehnuteľností,

§    sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili, zabezpečili znalecký posudok, geometrický plán, kúpne,   darovacie, zámenné a nájomné zmluvy, čestné prehlásenia, splnomocnenia, prípadne iné zmluvy ohľadom vysporiadania nehnuteľností a návrhov na vklad do katastra nehnuteľnosti,

§    taktiež sprostredkujeme HÚ vo všetkých bankách,

§    naša realitná kancelária využije všetky možnosti prezentovať Vašu nahnuteľnosť čo najlepšie a čo najväčšiemu množstvu potencionálnych zákazníkov,

§    vypracovanie zmlúv a ostatného servisu k predaju, kúpe, prenájmu alebo darovaniu nehnuteľnosti Vám poskytneme aj v prípade pokiaľ nekupujete, resp. nepredávate prostredníctvom našej kancelárie, to znamená, že ste si našli svojho kupujúceho alebo predávajúceho. Provízia pre kanceláriu je závislá od množstva poskytnutých služieb.

      Sme Vám pripravení kedykoľvek poradiť a pomôcť !  Bc. Pavel Jaslovský 0902 466 510